zaterdag 3-2-2018 20:05 Dames Senioren Manual DS1 Tremeg DS1 zaal 1 de Wetteling Ronald de Haan Damita van Soest Bond
zondag 4-2-2018 13:10 F-Jeugd Manual F1# Meos F1 zaal 2 de Wetteling Ouders Cas Jessie Manders Damini Sanichar
zondag 4-2-2018 13:55 D-Jeugd Manual D1 Vios/SVVH D1 zaal 2 de Wetteling Ouders Rubin Albers Joeri Albers
zondag 4-2-2018 14:45 Dames C-Jeugd Manual DC1 Bevo DC2 zaal 2 de Wetteling Hanneke Hollander X Marcia Geurts
zondag 4-2-2018 15:50 Heren A-Jeugd Manual HA1 Tremeg HA1 zaal 2 de Wetteling Eva Bastiaans Romy Verwimp Okke Boon
donderdag 8-2-2018 20:00 Dames Recreanten Manual DR Maasbracht zaal 1 de Weert Jonna Kessels X Martijn Schutte
donderdag 20-2-2018 21:00 Dames Recreanten Manual DR zaal 1 de Weert X
zaterdag 24-2-2018 20:10 Heren Senioren Manual HS1 BSAC HS2 zaal 1 de Wetteling Tessa Vorstenbos Daniellie Bouten Jo de Jong
zondag 25-2-2018 9:30 F-Jeugd Manual F1# Vios F1# zaal 1 de Weert Ouders Robin Shadira Naranjo Danielle Bouten
zondag 25-2-2018 10:15 E-Jeugd Manual E1 Blerick E1# zaal 1 de Weert Ouders Merijn Hunslip, Nathan Wijnberg Nine Pouwels
zondag 25-2-2018 11:15 Heren B-Jeugd Manual HB1 Blerick HB1# zaal 1 de Weert Peter van der Eijk Bryan van Kol
zondag 25-2-2018 12:20 Dames A-Jeugd Manual DA1 Meos DA1 zaal 1 de Weert Jan Vorstenbosch Kingsley Lamptey Maarten Lucassen
zaterdag 3-3-2018 20:10 Dames Senioren Manual DS1 SVVH DS1 zaal 1 de Wetteling Remo Broere Jochem Duisters Bond
zondag 4-3-2018 9:30 Dames C-Jeugd Manual DC1 Noav DC2 zaal 1 de Weert Anouk Arts Daniellie Bouten Lisanne Hendrix
zondag 4-3-2018 10:30 D-Jeugd Manual D1 Zwart-Wit D1 zaal 1 de Weert
donderdag 8-3-2018 20:00 Dames Recreanten Manual DR Linmid zaal 1 de Weert Okke Boon X Joost Ueberbach
Zaterdag 10-3-2018 20:10 Heren Senioren Manual HS1 Oranje Wit HS2 zaal 1 de Wetteling Jo de Jong
zondag 11-3-2018 9:30 F-Jeugd Manual F1# HandbaL Venlo F1 zaal 1 de Weert Ouders Mila Kyra Kusters Anouk Arts
zondag 11-3-2018 10:15 E-Jeugd Manual E1 Rapiditas E2 zaal 1 de Weert Ouders Renzo Koenen, Jamie van Slijpe Jens +
zondag 11-3-2018 11:15 Heren B-Jeugd Manual HB1 Posterholt HB1 zaal 1 de Weert Hanneke Hollander Loes van Dijk Ankie Billekens
zondag 11-3-2018 12:20 Dames A-Jeugd Manual DA1 Vlug en Lenig DA2# zaal 1 de Weert Hanneke Marsman X Joy Jakobs
zondag 11-3-2018 13:35 Heren A-Jeugd Manual HA1 Noav HA1 zaal 1 de Weert Hanneke Marsman X Mel Aelmans
zaterdag 17-3-2018 20:10 Dames Senioren Manual DS1 Aristos (B) DS2 zaal 1 de Wetteling Michelle Van Stokkem Rajiv Jarbandhan Bond
zondag 18-3-2018 9:30 D-Jeugd Manual D1 Blerick D2 zaal 1 de Wetteling Ouders Joeri Albers Rubin Albers
zondag 18-3-2018 10:20 Dames C-Jeugd Manual DC1 Blerick DC1 zaal 1 de Wetteling Eva Jaegers Annemarie Schutte
zondag 18-3-2018 11:20 Dames A-Jeugd Manual DA1 SVVH/Vios DA1# zaal 1 de Wetteling Jessie
dinsdag 20-3-2018 21:00 Dames Recreanten Manual DR Bevo zaal 1 de Weert Jonna Kessels X Bennie Beerkers
zaterdag 24-3-2018 20:10 Heren Senioren Manual HS1 Apollo HS3 zaal 1 de Wetteling Michelle Van Stokkem Siobhan van der Groef Jo de Jong
zondag 25-3-2018 9:30 F-Jeugd Manual F1# Hercules ’81 F1 zaal 1 de Weert Ouders Damita van Soest Jessie Manders
zondag 25-3-2018 10:15 E-Jeugd Manual E1 HandbaL Venlo E1 zaal 1 de Weert Ouders Merijn Hunslip, Nathan Wijnberg Kyra Kusters
zondag 25-3-2018 11:15 Heren B-Jeugd Manual HB1 BDC’90 HB1# zaal 1 de Weert Ankie Billekens Loes van Dijk Jonna Kessels
zondag 25-3-2018 12:20 Heren A-Jeugd Manual HA1 De Beuk HA1# zaal 1 de Weert Peter van der Eijk Stan Pronk Maarten Lucassen
donderdag 5-4-2018 20:00 Dames Recreanten Manual DR Inter69 zaal 1 de Weert Martijn Schutte X Jan Vorstenbosch
zaterdag 7-4-2018 20:10 Dames Senioren Manual DS1 VESPO DS1 zaal 1 de Wetteling Mel Aelmans Nine Pouwels Bond
zondag 8-4-2018 9:30 D-Jeugd Manual D1 Hercules’81 D2# zaal 1 de Weert Ouders Remo Broere Rubin Albers
zondag 8-4-2018 10:25 Dames C-Jeugd Manual DC1 Truiden, Sint DC1 zaal 1 de Weert Paul Stroy Stan Pronk Kingsley Lamptey
zaterdag 14-4-2018 20:00 Heren Senioren Manual HS1 HBS HS1 zaal 1 de Wetteling Jo de Jong
zondag 22-4-2018 9:30 E-Jeugd Manual E1 Bedo E2 Veld 1 de Weert (V) Ouders Luuk Gubbels Jens +
zondag 22-4-2018 10:25 D-Jeugd Manual D1 EHV D2 Veld 1 de Weert (V) Ouders Joep van de Heuvel Remo Broere
zondag 22-4-2018 11:15 Dames C-Jeugd Manual DC1 Habo ’95 DC2 Veld 1 de Weert (V) Sjoerd Goumans Kevin van den Beuken Jens +
zondag 22-4-2018 12:20 Heren B-Jeugd Manual HB1 Handbal Someren HB1# Veld 1 de Weert (V) Damini Sanichar Mascha Camps Loes van Dijk
zondag 22-4-2018 13:25 Dames A-Jeugd Manual DA1 Achilles ’95 DA1# Veld 1 de Weert (V) Maaike Lipman Joy Jakobs Eva Jaegers / Tessa Vorstenbos
zondag 22-4-2018 14:35 Heren A-Jeugd Manual HA1 Swift HA1# Veld 1 de Weert (V) Jessie Manders Daniellie Bouten Okke Boon
donderdag 26-4-2018 20:00 Dames Recreanten Manual DR Bevo Zaal 1 de Weert
dinsdag 8-5-2018 21:00 Dames Recreanten Manual DR Stramproy zaal 1 de Weert Marcia Geurts X Jan Vorstenbosch
zondag 13-5-2018 9:30 E-Jeugd Manual E1 Tremeg E1 Veld 1 de Weert (V) Ouders Rens Kuijpers Jens +
zondag 13-5-2018 10:25 D-Jeugd Manual D1 Habo ’95 D1 Veld 1 de Weert (V) Ouders Joep Weijs Joep van de Heuvel
zondag 13-5-2018 11:15 Dames C-Jeugd Manual DC1 Bedo DC1 Veld 1 de Weert (V) Joep Weijs Driek Gabriels Annemarie Schutte
zondag 13-5-2018 12:20 Heren B-Jeugd Manual HB1 Achilles ’95 HB1 Veld 1 de Weert (V) Jantine Rongen Robbin Jans-Beken Eva Jaegers / Tessa Vorstenbos
zondag 13-5-2018 13:25 Dames A-Jeugd Manual DA1 Tremeg DA1 Veld 1 de Weert (V) Hanneke Marsman X Bryan van Kol
zondag 13-5-2018 14:35 Heren A-Jeugd Manual HA1 Goodflooring-HMC/HVM HA1 Veld 1 de Weert (V) Hanneke Marsman X Okke Boon
dinsdag 15-5-2018 21:00 Dames Recreanten Manual DR Swalmen zaal 1 de Weert Martijn Schutte X Jan Vorstenbosch
donderdag 24-5-2018 20:00 Dames Recreanten Manual DR Meijel Zaal 1 de Weert Eva Jaegers X Peter van der Eijk
zondag 10-6-2018 9:30 D-Jeugd Manual D1 Aristos D1# Veld 1 de Weert (V) Ouders Niek Bastiaans Joep Weijs
zondag 10-6-2018 10:20 Dames C-Jeugd Manual DC1 Helios ’72 DC2 Veld 1 de Weert (V) Rajiv Jarbandhan Jochem Duisters Niek Bastiaans
zondag 10-6-2018 11:20 Heren B-Jeugd Manual HB1 Helios ’72 HB1# Veld 1 de Weert (V) Guusje Wessel Senna Bosch Maaike Lipman
zondag 10-6-2018 12:25 Dames A-Jeugd Manual DA1 Jupiter ’75 DA1 Veld 1 de Weert (V) Martijn Schutte Peter van der Eijk Bryan van Kol
zondag 10-6-2018 13:35 Heren A-Jeugd Manual HA1 PSV/EHV HA1 Veld 1 de Weert (V) Paul Stroy X Okke Boon