2017
Datum Tijd Manual Teams Wedstrijd Team 1 Wedstrijd Team 2 Waar gespeeld wordt Veld
2-9-2017 11:50 Dames C-Jeugd Bedo DC1 Manual DC1# D’n Ekker (V) Veld 1
2-9-2017 12:00 Heren B-Jeugd Achilles ’95 HB1 Manual HB1 Kempen Campus (V) Veld 1
3-9-2017 10:00 D-Jeugd Habo’95 D1# Manual D1 Sportpark De Donk (V) Veld 1
10-9-2017 09:30 E-Jeugd Manual E1 De Sprint E1# de Weert (V) Veld 1
10-9-2017 10:25 D-Jeugd Manual D1 Bergeijk D1 de Weert (V) Veld 1
10-9-2017 11:15 Heren B-Jeugd Manual HB1 Apollo HB1 de Weert (V) Veld 1
10-9-2017 12:20 Heren A-Jeugd Manual HA1 Dongen HA1 de Weert (V) Veld 1
17-9-2017 09:30 E-Jeugd Manual E1 Aristos E1# de Weert (V) Veld 1
17-9-2017 10:25 D-Jeugd Manual D1 Swift D1 de Weert (V) Veld 1
17-9-2017 11:15 Heren B-Jeugd Manual HB1 Niobe HB1 de Weert (V) Veld 1
17-9-2017 12:20 Dames A-Jeugd Manual DA1 SVVH/Vios DA1# de Weert (V) Veld 1
17-9-2017 13:35 Heren A-Jeugd Manual HA1 Aristos HA1 de Weert (V) Veld 1
23-9-2017 09:45 Dames C-Jeugd Helios ’72 DC2 Manual DC1# De Stigt (V) Veld 1
23-9-2017 10:00 D-Jeugd Aristos D1# Manual D1 Naestenbest naast hal Veld 1
24-9-2017 10:50 Heren A-Jeugd PSV/EHV HA1 Manual HA1 PSV Handbal Veld 1
24-9-2017 11:35 Dames A-Jeugd Jupiter ’75 DA1 Manual DA1 De Kraanvogel (V) Veld 1
2018
Datum Tijd Manual Teams Wedstrijd Team 1 Wedstrijd Team 2 Waar er gespeeld wordt Veld
22-4-2018 09:30 E-Jeugd Manual E1 Bedo E2 de Weert (V) Veld 1
22-4-2018 10:25 D-Jeugd Manual D1 E.H.V. D2 de Weert (V) Veld 1
22-4-2018 11:15 Dames C-Jeugd Manual DC1# Habo ’95 DC2 de Weert (V) Veld 1
22-4-2018 12:20 Heren B-Jeugd Manual HB1 Handbal Someren HB1# de Weert (V) Veld 1
22-4-2018 13:25 Dames A-Jeugd Manual DA1 Achilles ’95 DA1# de Weert (V) Veld 1
22-4-2018 14:35 Heren A-Jeugd Manual HA1 Swift HA1# de Weert (V) Veld 1
28-4-2018 10:00 E-Jeugd Tremeg E1 Manual E1 Molenbroek (V) Veld 1
29-4-2018 10:00 Dames A-Jeugd Tremeg DA1 Manual DA1 Molenbroek (V) Veld 1
13-5-2018 09:30 E-Jeugd Manual E1 Tremeg E1 de Weert (V) Veld 1
13-5-2018 10:25 D-Jeugd Manual D1 Habo’95 D1# de Weert (V) Veld 1
13-5-2018 11:15 Dames C-Jeugd Manual DC1# Bedo DC1 de Weert (V) Veld 1
13-5-2018 12:20 Heren B-Jeugd Manual HB1 Achilles ’95 HB1 de Weert (V) Veld 1
13-5-2018 13:25 Dames A-Jeugd Manual DA1 Tremeg DA1 de Weert (V) Veld 1
13-5-2018 14:35 Heren A-Jeugd Manual HA1 Goodflooring-HMC/HVM HA1 de Weert (V) Veld 1
26-5-2018 10:15 D-Jeugd Bergeijk D1 Manual D1 De Drie Eiken (V) Veld 1
27-5-2018 09:30 E-Jeugd De Sprint E1# Manual E1 De Peelhorst (V) Veld 1
27-5-2018 11:00 Heren B-Jeugd Apollo HB1 Manual HB1 De landing (V) Veld 1
27-5-2018 12:50 Heren A-Jeugd Dongen HA1 Manual HA1 ’t Theehuis Veld 1
2-6-2018 10:00 E-Jeugd Aristos E1# Manual E1 Naestenbest naast hal Veld 1
3-6-2018 08:35 Dames A-Jeugd SVVH/Vios DA1# Manual DA1 Piushof (V) Veld 1
3-6-2018 09:30 Heren B-Jeugd Niobe HB1 Manual HB1 De Schop (V) Veld 1
3-6-2018 12:00 Heren A-Jeugd Aristos HA1 Manual HA1 Naestenbest naast hal Veld 1
3-6-2018 12:00 D-Jeugd Swift D1 Manual D1 Swift terrein Veld 1 kunst
10-6-2018 09:30 D-Jeugd Manual D1 Aristos D1# de Weert (V) Veld 1
10-6-2018 10:20 Dames C-Jeugd Manual DC1# Helios ’72 DC2 de Weert (V) Veld 1
10-6-2018 12:25 Dames A-Jeugd Manual DA1 Jupiter ’75 DA1 de Weert (V) Veld 1
10-6-2018 13:35 Heren A-Jeugd Manual HA1 PSV/EHV HA1 de Weert (V) Veld 1
16-6-2018 10:00 Heren B-Jeugd Handbal Someren HB1# Manual HB1 De Postel (V) Veld 1
16-6-2018 10:50 E-Jeugd Bedo E2 Manual E1 D’n Ekker (V) Veld 1
16-6-2018 11:45 D-Jeugd E.H.V. D2 Manual D1 Sportpark Strijp (V) Veld 1
17-6-2018 10:00 Dames C-Jeugd Habo ’95 DC2 Manual DC1# Sportpark De Donk (V) Veld 2
17-6-2018 10:45 Dames A-Jeugd Achilles ’95 DA1# Manual DA1 Kempen Campus (V) Veld 1
17-6-2018 12:00 Heren A-Jeugd Swift HA1# Manual HA1 Swift terrein Veld 1 kunst